محل تبلیغات شما

نماد قورباغه در گنج و دفینه یابی

گنج یابی . زیرخاکی. دفینه یابی . گنج بزرگ . گنج باستان .
به حالت چشمان قورباغه اشاره داشته و توجه ویژه ای به آن دارند و معتقدند که چشمان قورباغه، به دو طرف مختلف نگاه می کنم و میتواند نشانگر دو هدف باشد..

قورباغه خصوصیات واضحی دارد و مهم ترین آن، جهش به سمت جلو می باشد و معمولا باید در کنار یک رود یا برکه ای آب قرار داشته باشد و این علامت علامت آخر نیست و باید به سمت جهش آن به دنبال نشان بعدی باشید. ضمنا یک خصوصیت دیگر آن گرفتن طعمه از راهی دور می باشد و به همین منضور اگر قورباقه رو به رودخانه قرار داشت، اصلا تعجب نکنید و فکر نکنید که هدف نهایی در آب می باشد! بلکه هدف آن طرف آب بوده و در آنجا باید به دنبال علامت آخر باشید . ضمنا بعضی ها نیز به حالت چشمان قورباغه اشاره داشته و توجه ویژه ای به آن دارند و معتقدند که چشمان قورباغه، به دو طرف مختلف نگاه می کنم و میتواند نشانگر دو هدف باشد. در کل باید به تمام اجزاء آن دقت کافی داشته باشید، چرا که می تواند در یافتن نقطه نهایی، به شما کمک موثری بنماید

• تذکر مهم : برای آشنایی با اسرار گنج یابی و آموزش دفینه یابی به کتاب های (پکیچ آموزش گنج یابی در ایران،  چشم طلایی ، اسرار کاوش ، میراث زرین و به ویژه پکیچ آموزش گنج یابی در ایران) در فروشگاهی که لینک و بنرش در داخل وبلاگ وجود دارد، مراجعه کنید.

مجموعه کامل آموزش گنج یابی در ایران (پکیچ زیرخاکی و گنج مشک آبادی)‎ کاملترین و تنها اثر منحصر به فرد است که تمام منابع موثق آموزشی و کاربردی را یکجا دارد. کاملترین منبع تمام منابع گنج یابی است.

تاثیر همکاری در فروش در کسب و کار

انواع سرویس سیستم همکاری در فروش

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketing

گنج ,یابی ,قورباغه ,داشته ,هدف ,آموزش ,گنج یابی ,دفینه یابی ,باید به ,آموزش گنج ,یابی در ,قورباغه اشاره داشته ,چشمان قورباغه اشاره ,حالت چشمان قورباغه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

miraculous-ladybug paticktripur لیدای من exseampialis contskelbadcdisc مونیخ سرویس lluxawbalri leauternowag شوخیه مگه اردکان